120W Acer aspire 7738 AS7738 ac adapter Delta ADP-120ZB
  • Model: Delta ADP-120ZB
Add to Cart:
Input Voltage: 100V-240V
Output Voltage: 19V 6.32A
Power: 120W
Tip Size: 5.5mm x 2.5mm