12V 3.33A 40W Samsung A12-040N1A AD-4012 AC adapter power
  • Model: A12-040N1A
Add to Cart:
Item Specification:
100% Original Genuine OEM Samsung AC Power Adapter 40W.
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 12V 3.33A, 40W
Connecter size: 2.5mm0.7 mm (ref to the picture).