135W Acer AP.03501.010 AP.13503.001 AC Adapter 19V 7.1A
  • Model: AP.13503.001
Add to Cart:
Input Voltage: 100V-240V
Output Voltage: 19V 7.1A
Power: 135W
Tip Size: 5.5mm x 2.5mm