16V 3.75A New AC Adapter for Sony PCGA-AC16V PCGA-AC16V1
  • Model: VGN-X505ZP
Add to Cart:
Item Specification
Input: AC 100-240V, 50-60Hz
Output: DC 16V 3.75A
Power: 60W
Connecter size: Internal Diameter: 4.4mm. External Diameter: 6.5mm. With pin inside.