24V 2.5A AC Adapter for Intermec WDS060240 Power Supply GoDEX Compatible
  • Model: 24V 2.5A AC Adapter for Interme
Add to Cart:
Product Description
Input: 100-240V~1.6A(MAX.)50-60Hz
Output: 24V 2.5A