40W Slim Lenovo ADL40WDC ADL40WDH power AC Adapter Charger
  • Model: 40W Slim Lenovo ADL40WDC ADL40WD
Add to Cart:
100% Slim Original Genuine Lenovo YOGA3 PRO 40W AC Power Adapter.
Product Description: AC Adapter - power adapter - 40 Watt
Device Type: Power adapter
Input voltage:100V-240V 50-60Hz
Output voltage: 20V/5.2V
Output current: 2A
Power Capacity: 40W