AC Adapter 26-360040-4UL-100 For VTech DM111 DM112 DM223 DM251 DM271 Safe & Sound
  • Model: AC Adapter 26-360040-4UL-100
Add to Cart:
FOR SALE ONE
GENUINE OEM
AC/DC ADAPTER
SWITCHING POWER SUPPLY
MODEL: S005IU0600040
26-360040-4UL-100
CORD PLUG.
FOR
AT&T / VTECH  TELEPHONES
INPUT: AC 100-120 V 60 Hz 150 mA
OUTPUT: DC 6 V 400 mA Center ... +
CONNECTOR : 90 Degree right angle Round Barrel
Pin Dimension:
 1.7 x 4.0 x 10.0 mm approx. (ID x OD x L)