AC Adapter For Harman Kardon SSA-60W-12 160150 SSA-60W-12160150 DC Power Supply
  • Model: Harman Kardon SSA-60W-12 160150
  • 885 Units in Stock
Add to Cart:
Input: AC 100-240V 50-60Hz
Output: DC 16V, 1.5A
Outlet: 2-prong
Connecter size: 3 Pin Tip
Condition: Brand New Replacement Product, 100% OEM Compatible!! 2.5ft US power cord included.