AT&T VTech S005IU1200025 12V 250mA AC Adapter Switching Power Supply
  • Model: AT&T VTech S005IU1200025 12V 250
Add to Cart:
Product Description
Condition:100% Brand New and Genuine
Brand: VTECH
Model:  S005IU1200025
Input voltage: AC120V 60Hz  150mA
Output:  12V 250mA
LED Charging indicator.
Use High quality IC version, Short circuit protection, Overload protection.
Package Included:
1xAC ADAPTER
Warranty:
100% Brand New with High Quality!