Charger for 24V120W Effinet 4PINS EFL-2202W FY2405000 LCD Monitor 4 pin Tip Replac
  • Model: Charger for 24V120W Effinet 4PIN
Add to Cart:
Charger for 24V120W Effinet 4PINS EFL-2202W FY2405000 LCD Monitor 4 pin Tip Replacement Switching Power Supply Cord Ac Dc Adapter Color black Material Metal, Plastic Item Weight 4 Ounces Connector Type 4 Pin Peripheral About this item Brand New - Input Voltage Range: AC 100V - 240V This adapter has 90 days limited warranty
Compatible with: 24V DC-4PINS 24V 5A Effinet EFL-2202W FY2405000 LCD Monitor (4 pin Tip) Replacement Switching AC DC SMALL-Adapter Power ONLY