Genuine ADP WA-18G12U 12V 1.5A AC Adapter Wall Charger Transformer Power Supply
  • Model: Genuine ADP WA-18G12U 12V 1.5A
Add to Cart:
Product Description
Condition:100% Brand New and Original!
Brand: ADP
Model:  WA-18G12U
Input: 100-240V  50-60Hz 0.5A
Output:12V 1.5A
Package Included:
1xAC ADAPTER
Warranty:
100% Brand New with High Quality!