Genuine DVE DSA-0151A-12 12V 1.25A Switching Power Supply AC Adapter Round Barrel
  • Model: New Genuine DVE DSA-0151A-12 12V
Add to Cart:
New Genuine DVE DSA-0151A-12 12V 1.25A Switching Power Supply AC Adapter Round Barrel plug
Product Description
Brand: DVE
Model No.: DSA-0151A-12
P/N:
Input voltage: 100-240V~50/60Hz 0.4A
OUTPUT:12V 1.25A
Connector: Round Barrel
Package included:
1X AC/DC ADAPTER
Condition: 100% brand New