Genuine JBL by Harman Xtreme 19v 3A NSA60ED-190300 Speaker AC Adapter Charger
  • Model: Genuine JBL by Harman Xtreme 19v
Add to Cart:
Product Description
Condition:100% Brand New and Original!
BRAND:JBL
MODEL NUMBER: NSA60ED-190300
PART NUMBER:
Input:120V 60Hz
OUTPUT: 19v 3A
Package Included:
1xAC ADAPTER
1x Power Cord
Warranty:
100% Brand New with High Quality!