NEW 10VAC 1.5A AC/AC Adapter ITE AA48-100150 Power Supply
  • Model: NEW 10VAC 1.5A AC/AC Adapter ITE
Add to Cart:
Product Description
Condition:100% Brand New and Original!
Brand:  ITE
Model: AA48-100150
Part No.:
Input: 120V  60Hz 23VA
Output:10VAC 1.5A
Package Included:
1xAC ADAPTER
Warranty:
100% Brand New with High Quality!