NEW 12V 1.5A D-LINK WA-18Q12R AC-DC Switching Adapter CHARGER
  • Model: NEW 12V 1.5A D-LINK WA-18Q12R AC
Add to Cart:
Specification:
Brand:D-LINK
Model: WA-18Q12R
Part No.:
INPUT: AC100-240V 50-60Hz   0.5A
OUTPUT:12V 1.5A
Package includes:
1 X AC DC Adapter
Condition: 100% brand New