NEW 12V Edacpower EA1050C-120 EA1050F AC adapter
  • Model: NEW 12V Edacpower EA1050C-120 EA
Add to Cart:
Specifications:
Input: 100-240V~0.6A, 50/60Hz
Output: 12V 5A 60W Max
Tip Size: 2.5mm x 5.5mm (Inner diameter x Outer diameter)
Package Content:
12V 5A AC Adapter