New 12VAC 1500MA LEADER ELECTRONICS A481215OO AC ADAPTER 120VAC
  • Model: AC ADAPTER A48121500
Add to Cart:
Product Description
Brand: LEI
P/N:  0990033200
Model No;:  A481215OO
Input: 120VAC   60Hz 24W
Output:12VAC 1500MA
Intelligent chip inside
Output Protection: Complete OVP, OCP, SCP Protect
OVP: Over Voltage output Protection
OCP: Over Current output Protection
SCP: Short Circuit output Protection
High efficiency and low power consumption
In great working condition
Safety Approval: CE, CCC, RoHS
Package Included:
1xAC ADAPTER
100% Brand New with High Quality!