NEW 9VDC 1000mA GlobTek WD1D1000CCP-NMRG2377 GTM348-9-1000 Medical AC adapter
  • Model: GTM348-9-1000 Medical AC DC Adap
Add to Cart:
NEW 9VDC 1000mA GlobTek WD1D1000CCP-NMRG2377 GTM348-9-1000 Medical AC DC Adapter for Medela Pump
Product Description
Brand: GlobTek
Model No.:GTM348-9-1000
Part No.:WD1D1000CCP-NMRG2377
INPUT 110V AC  60Hz 18W
OUTPUT 9V DC 1000mA DC plug size: 5.5 X 2.1mm OD X ID Outer Diameter: 5.5 mm . Inner Diameter: 2.1mm The adapters Connector: inside positive (+) . outside negative (-) In Stock Packing list: 1 x AC Adapter Power Adapter US UK EU AU ....plug (fit your country)