*NEW* Actiontec STD-12018U1 12V 1.8A Power Supply Adapter MI424WR
  • Model: *NEW* Actiontec STD-12018U1 12V
Add to Cart:
Specification:
Brand:Actiontec
Model:STD-12018U1
Part No:
INPUT: 120VAC 50-60Hz 0.58A
OUTPUT:12V 1.8A
Package includes:
1 X AC DC Adapter
Condition: 100% brand New