NEW ADS-25E-12 12018EPCU 12V 1.5A AC Power Adapter for Seagate/WD/Hitachi External
  • Model: NEW ADS-25E-12 12018EPCU 12V 1.5
Add to Cart:
NEW ADS-25E-12 12018EPCU 12V 1.5A AC Power Adapter for Seagate/WD/Hitachi External Hard Drive
Product Description
Condition:100% Brand New and Genuine
Brand:  ADS-25E-12
Model: 12018EPCU
Part No.:
Input: 100-240V~50/60Hz, 0.7A max
OUTPUT: 12V  DC 1.5A
TIP SIZE: 5.5X2.5mm
 Packing list:
1 x  AC Adapter  Power Adapter
1 x  US  UK  EU AU ....Power Cable (fit your country)
Warranty:
100% Brand New with High Quality!