NEW Asian Power Devices WA-18G12C 12V 1.5A Power Supply AC Adapter
  • Model: NEW Asian Power Devices WA-18G12
Add to Cart:
Product Description
Condition:100% Brand New and Genuine
Brand:Asian Power Devices
Model: WA-18G12C
Part No.:
Input:  100-240V 0.5A 50-60Hz
OUTPUT: 12V 1.5A
Package Included:
1X AC ADAPTER
Warranty:
100% Brand New with High Quality!