NEW CHANG ZHOU NFA-24V200-IP20 24V AC 200mA CLASS 2 POWER SUPPLY (with the power c
  • Model: NEW CHANG ZHOU NFA-24V200-IP20 2
  • 624 Units in Stock
Add to Cart:
NEW CHANG ZHOU NFA-24V200-IP20 24V AC 200mA CLASS 2 POWER SUPPLY (with the power cord)
Item Name:
Model: NFA-24V200-IP20
InPut:120V AC 60Hz 0.28A
Adapter Output Voltage: 24V AC 200mA
Adapter Plug Size: 5.5 X 2.1mm