NEW DYS DENON DYS602-180360W 18V 3.6A DYS602-180360-12601E AC ADAPTER POWER SUPPLY
  • Model: DYS DENON DYS602-180360W 18V 3.6
Add to Cart:
NEW DYS DENON DYS602-180360W 18V 3.6A DYS602-180360-12601E AC ADAPTER POWER SUPPLY for DR DRE BEATBOX / AUVIO SPEAKER
Product Description
Condition:100% Brand New and Genuine
Brand:DYS DENON
Model: DYS602-180360W
Part No.:   DYS602-180360-12601E
Input: 100-240VAC, 50-60Hz 1.5A
OUTPUT:18V 3.6A
Package Included:
1X AC ADAPTER
1X POWER CORD
Warranty:
100% Brand New with High Quality!