NEW FLYPOWER PS18K1201500UE Switching Adapter 12V DC 1500mA power supply
  • Model: NEW FLYPOWER PS18K1201500UE Swit
Add to Cart:
Specification:
Brand: FLYPOWER
Model:PS18K1201500UE
Part No.:
Input:100-240Vac 50/60Hz 500mA
OUTPUT: 12VDC 1500mA 1.5A DC plug size: 5.5mm x 2.1mm OD X ID Outer Diameter: 5.5 mm . Inner Diameter: 2.1mm The adapters Connector: inside positive (+) . outside negative (-) In Stock Packing list: 1 x AC Adapter Power Adapter US UK EU AU ....PLUG(fit your country)
Package includes:
1 X AC DC Adapter
Condition: 100% brand New