New Generic TA-28-060200 6VAC 200mA AC Power Supply Charger Adapter
  • Model: New Generic TA-28-060200 6VAC
Add to Cart:
Specification:
Brand: Generic
Model: TA-28-060200
Part No.:
Input Voltage:120VAC  60Hz
OUTPUT:6VAC 200mA
Package includes:
1 X AC DC Adapter
Condition: 100% brand New