NEW Genuine 40W LG E2290V E2351T EADP-40LB B AC Adapter Charger
  • Model: NEW Genuine 40W LG E2290V E2351T
  • 989 Units in Stock
Add to Cart:
Input Voltage : 100-240V /50-60Hz
Output Voltage : 19V 2.1A
Power : 40W
Plug Tip Size : 6.4mm x 4.0mm
Brand : LG Ac Adapter
power cord : AU UK EU USA ( fit your country)
Condition: Brand new
Warranty: 12 months
Part Number : LG LCAP16B-A EADP-40LB B
Fit models : LG E2290V E2351T
Package :
1 X NEW Genuine 40W LG E2290V E2351T EADP-40LB B AC Adapter Charger