New HOIOTO 12V 3A ADS-40NP-12-1 12036E Switching AC Adapter Power Supply For Gelis
  • Model: HOIOTO 12V 3A Switching AC Adapt
Add to Cart:
New HOIOTO 12V 3A ADS-40NP-12-1 12036E Switching AC Adapter Power Supply For Gelish LED Gel Light Lamp 18G PLUS
Specification:
Brand :HOIOTO
Model: ADS-40NP-12-1 12036E
Part No.:
Input voltage:100-240V  50-60hz    1.0A
Output: 12V 3A
Package includes:
1 X AC DC Adapter
1 X POWER CORD
Condition: 100% brand New