NEW Hon-Kwang D12-1500-950 AC Adapter Power Supply Charger 12Volt 1500mA Transform
  • Model: NEW Hon-Kwang D12-1500-950 AC Ad
Add to Cart:
NEW Hon-Kwang D12-1500-950 AC Adapter Power Supply Charger 12Volt 1500mA Transformer
Specification:
Brand: Hon-Kwang
Model:D12-1500-950
Part No.:
INPUT: AC10V 60Hz 35W 290mA
OUTPUT: 12Volt 1500mA
Package includes:
1 X AC DC Adapter
Condition: 100% brand New