New iLuv DYS40-130276W-1 iMM747 13V 2.76A AC/DC Switching Power Supply Adapter
  • Model: New iLuv DYS40-130276W-1 iMM747
Add to Cart:
Product Description
Condition:100% Brand New and Genuine
Brand:  iLuv
Model:DYS40-130276W-1
Part No.:
Input:  100-240V~50-60Hz 1.0A
OUTPUT: 13V 2.76A
Package Included:
1X AC ADAPTER
Warranty:
100% Brand New with High Quality!