New LEI T481208OO3CT 12V DC 750mA AC Power Supply Adapter Charger
  • Model: New LEI T481208OO3CT 12V DC 750m
Add to Cart:
Product Description
Brand: LEI
P/N:
Model No;:  T481208OO3CT
Input:  110-127V  60Hz
Output:12V 750mA
Intelligent chip inside
Output Protection: Complete OVP, OCP, SCP Protect
OVP: Over Voltage output Protection
OCP: Over Current output Protection
SCP: Short Circuit output Protection
High efficiency and low power consumption
In great working condition
Safety Approval: CE, CCC, RoHS
Package Included:
1xAC ADAPTER
100% Brand New with High Quality!