NEW LG 19V 1.3A ADS-40FSG-19 19032GPCU-1 Monitor Switching AC Power Adapter
  • Model: NEW LG 19V 1.3A ADS-40FSG-19 190
Add to Cart:
AC Input:AC 100-240V
Output Voltage:19VDC
Output Current:1.3 A
Power:25Watts
Model Number / Part Number:ADS-40FSG-19 19025GPG-1
DC Connector:Barrel 6.5mm x 4.4mm