NEW O.P.I 30V 2.0A PS1065-300T2B200 AC DC POWER ADAPTER FOR OPI LED LAMP GC900 GL9
  • Model: PS1065-300T2B200 AC ADAPTER
Add to Cart:
NEW O.P.I 30V 2.0A PS1065-300T2B200 AC DC POWER ADAPTER FOR OPI LED LAMP GC900 GL900 Nail Light MODEL
Specification:
Brand: O.P.I AC ADAPTER
Model: PS1065-300T2B200
P/N:PA1065-300T2B200
INPUT:100-240V - 50-60hz 1.8A
OUTPUT:30V - 2.0A 60W
Package includes:
1 X AC DC Adapter
1 X POWER CORD
Condition: 100% brand New