NEW Sony AC-M1208WW Blu-Ray Player 12V 800mA AC Adapter Power Supply
  • Model: NEW Sony AC-M1208WW Blu-Ray Play
Add to Cart:
Product Description
Condition:100% Brand New and Genuine
Brand:Sony
Model: AC-M1208WW
Part No.:
INPUT: AC 100-240V ~  50-60Hz   240mA
OUTPUT:12V 800mA
Package Included:
1xAC ADAPTER
1XPOWER CORD
Warranty:
100% Brand New with High Quality!