Original 12V DC 2A LaCie Sunfone ACD024A2-12 AC Adapter Power Supply
  • Model: ACD024A2-12 ac adapter
Add to Cart:
Product Description
Condition:100% Brand New and Original!
Brand: LaCie Sunfone
P/N:
Model No;: ACD024A2-12
Input voltage:100v~240v AC 50/60 Hz 0.8A
Output voltage: 12V DC 2A
Package Included:
1xAC ADAPTER
Warranty:
100% Brand New with High Quality!