Original MSI Laptop Power Supply Charger ADP-280EB D 280W A22-280P1A AC Adapter S
  • Model: Original MSI Laptop Power Supply
Add to Cart:
Original MSI Laptop Power Supply Charger ADP-280EB D 280W A22-280P1A AC Adapter
Specifications:
Input: 100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 20.0V
Adapter Output Current: 14.0A
Adapter Power: 280.0W