Original Netgear SAL012F1 332-10366-01 12V 1.0A AC Adapter Power Supply
  • Model: Original Netgear SAL012F1
Add to Cart:
Product Description
Condition:100% Brand New and Genuine
Brand: Netgear
Model:  SAL012F1
Part No.:  332-10366-01
INPUT: 100-120V  47-63Hz  0.6A
OUTPUT:12V 1.0A
Package Included:
1xAC ADAPTER
Warranty:
100% Brand New with High Quality!