Brand new 12V 1500mA (1.5 Amp) Raylink GRA-121500-A010C 31W Class 2 Power Supply
  • Model: Adapter GRA-121500-A010C
Add to Cart:
Brand new 12V 1500mA (1.5 Amp) Raylink GRA-121500-A010C 31W Class 2 Power Supply Adapter
Product Description
Condition:100% Brand New and Genuine
Brand: Raylink
Model: GRA-121500-A010C
Part No.:
Input: 120 VAC, 60Hz, 31W
OUTPUT: 12V 1500mA
Package Included:
1X AC ADAPTER
Warranty:
100% Brand New with High Quality!