Brand new 12V 2.5A AC/DC Adapter For Lorex BX1202500 DVR Security System
  • Model: Brand new 12V 2.5A AC/DC Adapter
Add to Cart:
Specification:
Brand :Lorex
MODEL:BX1202500
Part No.:
INPUT:100-240V ~ 50-60Hz  0.6A
Output:12V 2.5A
Package includes:
1 X AC DC Adapter
Condition: 100% brand New