FRAMING JY15-120-100-UD Power Supply for Paslode 901230 900477 404717 PI-41-69
  • Model: FRAMING JY15-120-100-UD
Add to Cart:
12VDC 500mA Changzhou LK-DC-120050 ac adapter for Paslode 901230 900477 404717 PI-41-691US 902000 900600 900420 FRAMING JY15-120-100-UD Power Supply
Product Description
Condition:100% Brand New and Original!
Brand: Changzhou Linke LK-DC-120050
Model:  LK-DC-120050
Part No.:
Input: 120VAC  60Hz  1.5A
Output:12VDC 500mA
Package Included:
1xAC ADAPTER
Warranty:
100% Brand New with High Quality!