Genuine 12V 0.7A Ktec KSAS7R51200070HU AC Adapter Power Supply Charger
  • Model: Genuine 12V 0.7A Ktec KSAS7R5120
Add to Cart:
Product Description
Condition:100% Brand New and Original!
Brand:Ktec
Model: KSAS7R51200070HU
Input: 120V 60Hz 0.25A
Output: 12Volts 0.7Amps
Package Included:
1xAC ADAPTER
Warranty:
100% Brand New with High Quality!