New 12VDC 4.0A LaCie AP 713710 GPC-ACD048A-12 AC Adapter Power Supply
  • Model: New 12VDC 4.0A LaCie AP 713710
Add to Cart:
Product Description
Condition:100% Brand New and Original!
Brand: LaCie
Model: ACD048A-12
LaCie P/N: AP 713710
Input: 100v~240v AC 50/60 Hz 1.3A
Output: 12VDC 4.0A
Package Included:
1xAC ADAPTER
1XPower Cord
Warranty:
100% Brand New with High Quality!