New LaCie ACD048A-12 800053 12VDC 4.0A AC Adapter Power Supply
  • Model: New LaCie ACD048A-12 800053 12VD
Add to Cart:
Product Description
Condition:100% Brand New and Original!
Brand: LaCie
Model: ACD048A-12
LaCie P/N: 800053
Input: 100v~240v AC 50/60 Hz 1.3A
Output: 12VDC 4.0A
Package Included:
1xAC ADAPTER
1XPower Cord
Warranty:
100% Brand New with High Quality!