New Ktec KA12D050030023U DC 5V 300mA Class 2 Transformer AC Adapter
  • Model: New Ktec KA12D050030023U DC 5V
Add to Cart:
Specification:
Brand:  Ktech
Model:KA12D050030023U
Part No.:
Input Voltage:120V    60Hz   0.55A
OUTPUT: DC 5V 300mA
Package includes:
1 X AC DC Adapter
Condition: 100% brand New