New KTEC KA12D090100045U AC Power Charger 9V 1000mA Class 2 Transformer AC Adaptor
  • Model: New Westcott KA12D090100045U AC
Add to Cart:
Specification:
Brand:KTEC
Model:KA12D090100045U
Part No.:
Input Voltage:120V AC 60Hz 190mA
OUTPUT:  9V 1000mA
Package includes:
1 X AC DC Adapter
Condition: 100% brand New