NEW LEI A481212OT Westell A90-606025 AC Adapter Class 2 Power Supply 12VAC 1.2A
  • Model: NEW LEI A481212OT Westell A90-60
Add to Cart:
NEW LEI A481212OT Westell A90-606025 AC Adapter Class 2 Power Supply 12VAC 1.2A Charger Cord
Product Description
Condition:100% Brand New and Original!
Brand: Westell
Model:  A481212OT
Part No.:   A90-606025
Input: 120V  60Hz  22W
Output: 12VAC 1.2A
Package Included:
1xAC ADAPTER
Warranty:
100% Brand New with High Quality!