New LHV 24V 5a 3PIN power supply 120W STD-24050 LCD MONITOER ac adapter
  • Model: New LHV 24V 5a 3PIN power supply
  • 50 Units in Stock
Add to Cart:
Specification:
Brand: LHV
Model: STD-24050
Part No:
INPUT: 100-240V 50-60Hz 1.6A
OUTPUT:24V DC 5A